Feature сторінку
Любовний калькулятор
Любовний калькулятор (NEW!)
Члени зможе розрахувати свою любов фактор. Програма виглядає на листи присутня в назві і використовує спеціальний алгоритм для розрахунку фактора любов між двома іменами. Іноді навіть це має значення!
Любовний калькулятор
Гарячий або Не Рейтинг
Гарячий або Не Рейтинг (NEW!)
Члени можуть голосувати один за одного на цьому сайті. Є декілька градацій "краса", так що кожен член Ради може бути оцінений правильно.
Гарячий або Не Рейтинг
Потужні Поштова скринька

Поштова скринька всі папки, необхідні для зручного зв'язку між членами: Вхідні, Надіслані, Видалені, Чернетки і т.д. Інтерфейс знайомства в наших програмних виглядає як Yahoo Mail або Gmail.

 • Ви можете додати свої власні папки
 • Inbox, Sent, Trash папках
 • Необмежена кількість повідомлень
 • Розширений пошук
  Розширений пошук
  Пошук по онлайн членів, спілкуючись в члени Instant Messenger і т.д.
  Розширений пошук
  Free Trial Членство
  Безкоштовна пробна версія членство для всіх нових членів.
  Повідомлення по електронній пошті
  Кожен раз, коли трапляється щось важливе, член отримує повідомлення електронною поштою від нашого знайомства & Community Script.
  Зручний інтерфейс для перегляду профілю
  Це дуже легкий для членів знайти свою любов тут. Все в сценарії знайомств було зроблено, щоб зробити цей процес якомога простішим. AJAX робить процес гладко і без проблем. Ви обираєте 1 з 2500000 міста без перезавантаження сторінки. Дизайн і блискучі скляні.
  Пари Профілі (NEW!)
  Члени зможуть діяти як пари. Це необхідно в сучасних знайомств і світової спільноти. Ви можете додати пару у вашому профілі.
  Запис привітання
  Запис привітання (NEW!)
  Користувачі можуть записувати їх звукові вітання за допомогою звичайних ВПК. У режимі перегляду профілю це дуже цікаво і слухати член говорити.
  Запис привітання
  Потужні Фотогалерея
  Потужні Фотогалерея (NEW!)
  Учасники можуть створювати свої альбоми та галереї. Описи та назви можуть бути додані на льоту з використанням технології Ajax програмування.
  Потужні Фотогалерея
  YouTube-відео, як обмін
  YouTube-відео, як обмін (NEW!)
  YouTube-відео, як обмін
  <strong>Нга Бей "," Кращий човнової Поїздка Андаманських</strong>
   Справжній Шляхові щоденники
  Нга Бей "," Кращий човнової Поїздка Андаманських
  <strong>Нга Бей "," Кращий човнової Поїздка Андаманських</strong>
  Goodthaigirl.com наводиться список 50 провідних Напрямки в Бангкоку і 100 Популярні напрямки в Таїланді, а також надає широку інформацію про ціну, пори року, номери телефонів і засобів кожного перше місце інтереси в Таїланді та Азії. Клієнти також отримують відмінна пропозиція залишитися у верхньому Напрямки всього за $ 8, а також дату тайські дівчата і азіатських жінок. Чудовий спосіб подорожувати добре і знайти дівчину своєї мрії теж!
  <strong>BANGKHUNTIAN мангрових</strong>
   Консультації Блог (NEW!)
  BANGKHUNTIAN мангрових
  <strong>BANGKHUNTIAN мангрових</strong>
  Привіт Мене звати Леді поради, і я пишу листа порад для жінок у в'язницях Таїланду. Я навчився писати від мого батька опубліковані Essan поета і письменника творчим. Він хотів би отримати листи від людей у в'язниці і, нарешті, він перестав відповідати. Отже, я пишу для нього. Я також писати про дівчат, Тайська та тайську культуру, що ніхто не знає. Більшість людей знає лише тайських дівчат вони зустрічаються в барах або на курортах або в Інтернеті. Ці дівчатка є лише менше 1% населення Таїланду. Тобі, і ярозповісти вам все про дівчат з Таїланду. Bad Girls і Good Girls.
  Тобі біографії документальне відео
   Тобі біографії документальне відео


  Тобі біографії документальне відео
  "Toby блог" 3 роки документально-розбите серце і вкрадені гаманець історію з тайським bargirl і гарний тайська дівчина є основним координаційним центром за рушійною силою в розвитку цього унікального веб-сайту. Tobys документального подорожі Pioneer, автор, творець, продюсером і режисером якого відеоблог демонструє засідання і знайомства і розповіді про подорожі Ви можете тільки читати про конкурента на провідних форумів на інших сайтах. Тобі показати вам відео, Flickr, Veoh, слайд-формат, що надзвичайний експериментiences ви теж буде мати також пастки яких слід уникати під час Подорож в багате культурно-Good Girl / Bad bargirl сумно відомого країна називається Amazing Таїланді Країна посмішок
  Безкоштовні відео-чат
   Безкоштовні відео-чат (NEW!)
  Безкоштовні відео-чат
  Безкоштовні VOIP телефон
   Безкоштовні VOIP телефон (NEW!)
  Члени зможемо говорити один з одним за допомогою навушників або USB телефонів. Вам не потрібно купувати сервер флеш-пам'яті або нічого. Звук набагато ясніше, ніж у звичайний телефонна розмова.
  Безкоштовні VOIP телефон
  Vidio Files Upload
   Vidio Files Upload
  Учасники можуть надсилати свої власні відео презентації програмного забезпечення в нашій службі знайомств. Максимальний розмір налаштовується адміністратором. Звичайно це 5 Мб.
  Аудіо файли Завантажити
   Аудіо файли Завантажити
  Учасники можуть надсилати свої власні аудіо презентацію теж. Максимальний розмір налаштовується адміністратором. Звичайно це 5 Мб.
  Advanced MP3 Player
  Advanced MP3 Player
  Існує спеціальний легкий у використанні Flash MP3-плеєр. Член може завантажити свої улюблені музичні треки, щоб продемонструвати свої музичні смаки або його / її власної мови.
  Advanced MP3 Player
  Funny Flash листівки редактора
  Funny Flash листівки редактора (NEW!)
  Члени зможуть надсилати один одному листівки. Вони можуть також додати музику. Якщо ви хочете додати нові фотографії або фону ви можете просто завантажити їх в певний каталог на сервері.
  Funny Flash листівки редактора
  3D City Second Life Віртуальний світ
  3D City Second Life Віртуальний світ (NEW!)
  Новий пункт меню буде доданий на вашу сторінку: 3D-Сіті. Клієнт натискає на нього, і приходить до онлайнового віртуального світу, де проживають інші відвідувачі вашого сайту. Вони можуть спілкуватися, ходити разом.
  3D City Second Life Віртуальний світ
  Романтичні 3D чату в Інтернеті
   Романтичні 3D чату в Інтернеті (NEW!)
 • Необмежена кількість каналів
 • 3D пейзажі (природа, басейнів, барів)
 • Необмежена кількість аватарів
 • Гарний і веселий базікає
 • Приємна атмосфера реального розмови
 • Романтичні 3D чату в Інтернеті
  MySpace + Flash редактор профілю
   MySpace + Flash редактор профілю (NEW!)
  MySpace + Flash редактор профілю